wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2018 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu "Pod Stumilowym Lasem" w Pęclinie

Seniorzy z Dziennego Domu Senior - WIGOR zostali zaproszeni na uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu "Pod Stumilowym Lasem" w Pęclinie, oprócz przedstawienia Jasełkowego seniorzy otrzymali życzenia, a także słodkie prezenty przygotowane przez dzieci. Uczestnicy odwdzięczyli się wspólnym kolędowaniem, łakociami oraz własnoręcznie przygotowanymi podziękowaniami dla młodych artystów i ich opiekunów.

 

jasełka1.jpg

 

 

jasełka 2.jpg

jasełka dzieci 3.jpg

 

 

Czytaj dalej...

Odwiedziny podopiecznych Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Jesteśmy!" z Radiówka

Podopieczni Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Jesteśmy!" odwiedzili dzisiaj Seniorów Dziennego Domu "Senior - WIGOR", zaprezentowali wzruszającą opowieść bożonarodzeniową o narodzinach Jezusa. Występ zakończył się owacjami oraz wspólnym kolędowaniem.

 

 

1.JPG

 

 

2.JPG

 

 

4.JPG

Czytaj dalej...

Seniorzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Seniorzy Dziennego Domu "Senior-Wigor", Klub Seniora w Woli Karczewskiej przy Stowarzyszeniu "Bądźmy Razem" oraz Stowarzyszenie Seniorów "Bądźmy Razem" mogą być przykładem jak się jednoczyć. Przygotowanie ciast, dekoracji i oczywiście obsługa całej kafejki  a następie przez kilka godz. oferowanie swoich wypieków i wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tak wyglądał ten dzień . Wspólne działanie na wszelkich możliwych frontach przyniosło rewelacyjne efekty, cytując Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie głównego organizatora  działań  : "25239,65 zł to dzisiejszy wynik WOŚP w Wiązownie. OSP w Gliniance zebrało 4347,61zł. Co w sumie daje 29587.26zł na terenie Gminy! Czyli o 2tys więcej niż w ubiegłym roku! Dziękujemy że wspólnie z nami znów pobiliście rekord! To wspólny sukces wszystkich którzy wrzucili choćby złotówkę do puszek WOŚP. Dziękujemy!!!"

 

 

 

 

wośp.jpg

 

 

wośp 3.jpg

 

wośp4.jpg

 

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
facebook