wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

grudzień 2018 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Przygotowania do Sylwestra połączone z sesją fotograficzną

Seniorzy wykonywali dzisiaj dekoracje  w celu ozdobienia sali na Bal Sylwestrowy . Wszyscy z zaangażowaniem  składali łańcuchy , dobierali kolory i aranżacje na ten wyjątkowy dzień. Równocześnie odbywała się sesja zdjęciowa wykonywana przez Pana Grzegorza Miszewskiego , który rozmawiał a zarazem  fotografował Seniorów przy pracy- efekty zobaczymy już niebawem podczas wystawy.

Czytaj dalej...

Wigilia Seniorów

Wyjątkowe SPOTKANIE, bowiem "Dom" tworzą ludzie, wartości i uczucia... Dzisiaj w naszym Domu gościliśmy krótko mówiąc Naszych Przyjaciół...Osoby, które są z Nami związane i Nas wspierają od początku istnienia...

Czytaj dalej...

Warsztaty wokalno-muzyczne

 Seniorzy  chętnie korzystają z możliwości udziału z różnego rodzaju aktywności , tym razem  uczestniczyli w warsztatach wokalno- muzycznych prowadzonych przez Panią Grażynę Kilbach  specjalizującej się w edukacji artystycznej . Seniorzy ćwiczyli kolędy przed wspólną Wigilią.

Czytaj dalej...

Seniorzy dla Hani

Seniorzy zaangażowali się w " Świąteczną Radość Pomagania " przygotowali domowe ciasta :) które serwowali wspólnie z wolontariuszami z Centrum Wolontariatu . Na stoisku pachniało również goździkami, pomarańczami i sokiem malinowym. Dla Hani podczas całej imprezy zebrano ok. 5000 zł.

Czytaj dalej...

Seniorzy wspierając akcję "Szlachetna paczka"

Seniorzy zawsze chętnie angażują się w niesienie pomocy dlatego też postanowili wesprzeć akcję " Szlachetna paczka". Wspólnie z kadrą została zorganizowana zbiórka żywności w naszym domu. Seniorzy przeszli samych siebie, przynieśli dary dla potrzebującej rodziny z Otwocka chcąc im podarować odrobinę szczęścia w ich trudnej sytuacji życiowej. Wierzymy, że Państwo wezmą przykład z naszych Seniorów

Czytaj dalej...

Z pomocą dla Hani

Ciasto drożdżowe w wykonaniu Seniorów i niezastąpionej Kadry . Kochani a to dopiero przedsmak tego co zaprezentujemy w niedzielę na ubieraniu choinki.  W tym roku naszym bohaterem będzie Hania Gieparda. Hania ma prawie dwa lata. Ze swoimi rodzicami mieszka w Czarnówce. Choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. To poważna, zagrażająca życiu choroba. Często nazywana genetycznym mordercą dzieci.

Czytaj dalej...

Przygotowania do Świąt

Seniorzy przygotowują się  do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wykonują piękne dekoracje  świąteczne , dekorują dom oraz ubierają choinki. Wszyscy  przygotowują aranżację  na konkurs "EKO "- ozdobę choinkową. W niedzielę natomiast  będą Państwo mogli zobaczyć " nasze dzieła " na stoisku  podczas akcji  " Świąteczna Radość Pomagania" na którą serdecznie Państwa zapraszamy. 

Czytaj dalej...

Świąteczna radość pomagania

W imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenie  „Wspólne ubieranie choinki”, które odbędzie się w niedzielę (9 grudnia br.) w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 13.00.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook