wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

listopad 2019 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Zebrane dary w ramach " Szlachetnej Paczki"

"Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności". Seniorzy słyną z wielkiego serca ❤️ jak co roku tak i teraz wspierają i współorganizują zbiórkę na szczytny cel. "Szlachetna paczka" dotrze w tym roku do mieszkańca Gminy Wiązowna.

Czytaj dalej...

Wyjątkowe 20- lecie zaprzyjaźnionego przedszkola

Gminne Przedszkole ,,Pod Stumilowym Lasem" w Pęclinie obchodziło swoje święto 20 - lecie działania. Z tej okazji postawiliśmy na naszą "tajną broń" czyli urok Pana Andrzeja, który w imieniu wszystkich Seniorów złożył życzenia Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom. W ten jesienny dzień chcieliśmy ofiarować wiosnę. Wiosnę, która tak często w sercach naszych Seniorów rozpalają dzieci z przedszkola. Współpracujemy już tyle lat za co serdecznie dziękujemy i życzymy Państwu i sobie dalszych tak ciepłych i serdecznych wzajemnych wizyt.

Czytaj dalej...

Sprawność na pierwszym miejscu

Codzienne zajęcia ruchowe, masaże, naświetlania, ćwiczenia mięśni Kegla. Dodatkowo Seniorzy uczestniczą w ćwiczeniach rozciągających z kijkami oraz taśmami, odbywają się również ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Działamy również grupowo, bo jak wiemy w grupie zawsze raźniej i zapał zdecydowanie wzrasta. Za całość odpowiada Alicja Wrzos dbająca o sprawność fizyczną naszych kochanych Seniorów .

Czytaj dalej...

" Myśląc Ojczyzna"

Seniorzy po spektaklu "Myśląc Ojczyzna" spędzają czas ze swoimi przyjaciółmi z Domu Dziennego Pobytu Warszawa-Falenica. Rodzinnie, ciepło, serdecznie a w tle "Zakazane piosenki".

Czytaj dalej...

Filcowe szaleństwo

Zdolni a co najważniejsze szczęśliwi i spełnieni w tworzeniu. Dzisiaj "filcowe szaleństwo" koty, choinki, postacie z bajek, bombki, ptaki, gwiazdki, konie itd. Nic nie powstrzyma Seniorów przed projektowaniem i tworzeniem . Grażyna Skuza-Rek cudownie spędzony wspólnie czas.

Czytaj dalej...

Seniorzy wspierają " Szlachetną Paczkę"

Seniorzy z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej podjęli decyzje o wsparciu dla Pana Roberta i rozpoczęli zbiórkę w ramach akcji " Szlachetna Paczka" , jeżeli ktoś z Państwa chciałby się dołączyć to pojemnik na żywość znajduje się na dużej sali " obiadowej".

Takie pojemniki znajdują się również w szkołach, przedszkolach, strażach,GOK,GOPS,ZGK i oczywiście w urzędzie zapraszamy do wsparcia Pana Roberta niech i on na radość podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook