wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

wrzesień 2021 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Wernisaż prac Seniorów i kabarat " Na chwilę"

Wystawa prac naszych Seniorów oraz występ kabaretu „Na chwilę”

 

Już 8 października w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej (ul. Doliny Świdra 6) o godzinie 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy „Kolory życia/ Naszymi Oczami”. Jest to inauguracja projektu Galeria Wędrująca "Artefakt" .

Dzienny Dom Senior +  wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Świetlicą "Pod Jaworem" oraz Stowarzyszeniem " Więzy" wprowadza w życie promowanie prac i działań Seniorów na terenie Gminy Wiązowna i woj. mazowieckiego .

Owocem naszej współpracy jest  wystawa pt. " Kolory Życia/Naszymi Oczami", na której zaprezentowane zostaną prace wykonane przez uczestników Dziennego Domu " Senior+" w Woli Karczewskiej. Wystawa w  późniejszych terminach  prezentowana będzie w: Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie, Świetlicy "Pod Jaworem" w Izabeli, Galerii "Więzy"  w Wiązownie.

 

Wydarzeniem towarzyszącym jest występ charytatywny Kabaretu „Na chwilę”, który odbędzie się o godzinie 18:00 – oczywiście 8 października.

 

Podczas całego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na rzecz Natalki Chomczyk, która jest podopieczną tegorocznej akcji „Świąteczna radość pomagania”.

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązują zapisy: telefoniczne 22 180 00 41 lub mailowe

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
facebook