wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

maj 2021 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

NSP2021. Rachmistrze rozpoczęli spis przez telefon

Samospis internetowy i spis przez telefon to najważniejsze metody Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Przeprowadzać będą go także rachmistrze. Ze względu na sytuację epidemiczną będą się kontaktować wyłącznie przez telefon. Z własnej inicjatywy spisać się można internetowo w domu lub urzędzie gminy lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię spisową dostępną pod numerem 22 279 99 99. Jeśli jednak ktoś z ważnych powodów nie może sam spisać się, powinien spodziewać się kontaktu ze strony rachmistrzów. Nasi rachmistrze już rozpoczęli pracę. Będą się z Państwem kontaktować: Krzysztof Lisowski, Beata Pietrzykowska, Bożena Przykaza, Beata Rulka oraz Łukasz Sikora.

Czytaj dalej...

Wełna czesankowa

Obalamy mit, iż wyszywanie, szycie czy też tworzenie obrazów z wełny czesankowej to relaks tylko dla Pań , jak widać nasi Panowie są w swoim żywiole. Tworzą piękne obrazy i makatki i zaskakują Nas nieustannie otwartością na nowości Ps. Panie zachwycone, Panowie dumni i docenieni - Czegóż chcieć więcej.

Czytaj dalej...

Święta Narodowe

Przed Nami Święta Narodowe : 1 Maja – Międzynarodowy Dzień Pracy, 2 Maja -Dzień Flagi Państwowej , 3 Maja- Rocznica Uchwalenia Konstytucji z 1791 r.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Seniorów spotkanie historyczne, wykłady, wspomnienia i opowiadania na temat obchodów powyższych wydarzeń.
Na koniec dla wszystkich chętnych test wiedzy i nagrody. W tym roku wzbogaciliśmy nasze zajęcia o temat flagi Mazowsza. To symbol regionalnego patriotyzmu i przywiązania do mazowieckiej kultury, tradycji, ale także troski o dobro wspólne.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
facebook