wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

lipiec 2020 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

zbiory lawendowe

Seniorzy  ścieli lawendę i przygotowują się do dalszego jej przetwarzania. Pomysłów jest mnóstwo , ciastka, woreczki zapachowe, mydełka czy syrop lawendowy. Część stworzonych  wyrobów będzie można nabyć podczas " garażowki" i tym samym zasilić  akcję charytatywną.

Czytaj dalej...

Wycieczka Seniorów

Seniorzy w akcji,  pod opieką kadry korzystają z uroków słonecznych dni. Był czas na kino (tylko do dyspozyji Seniorów) zwiedzanie parku i miasta, był czas ucztę dla podniebienia i relaks totalny. Seniorzy pozdrawiają.

Czytaj dalej...

Warsztaty z psychologiem

Seniorzy uczestniczyli w warsztatach prowadzony przez psycholog Martę Wieczorek  na temat szacunku.   Oprócz część  wykładowej była również część warsztatowa , która pozwoliła na  "zastosowanie wartości" w konkretnych przykładach życiowych.

Czytaj dalej...

Wycieczka na Pola Lawendy

Seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" wznowili aktywność związaną z wyjazdami poza siedzibę domu. Uczestnicy skorzystali z pięknej pogody i dali się na pola lawendy. Na miejscu odbyły się warsztaty tworzenia świec żelowych z zaklętymi w nich  " skarbami lata" tj. muszle, piaski oraz suszone kwiaty a wszystko okraszone zostało kojącym zapachem lawendy. Integracyjny grill,  relaks na hakach i huśtawkach na łonie natury w okolicy lasu i pasieki był dopełnieniem tego letniego dnia.  Seniorzy rozpoczynają przygotowanie woreczków zapachowych , które będę dostępne dla Państwa podczas kiermaszu dla Poli Kuśmierczyk, który odbędzie się jesienią.

Czytaj dalej...

Efekty Hortiterapii

Dzisiaj przedstawiamy Panie, kochające kwiaty, oto efekt ich pracy - hortiterapia w pełnym rozkwicie. Rabaty o które dbają Seniorzy z roku na rok stają się piękniejsze.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
facebook