godło flagawiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

marzec 2020 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Komunikat

Drodzy Państwo decyzją Wojewody Mazowieckiego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem zakażeń koronawirusem, została podjęta decyzja o przedłużeniu zawieszenia działalności Dziennych Domów Senior+ i Klubów Senior+, do 10.04.2020 r.

komunikat.jpg

Czytaj dalej...

Czas na gorącą Salsę

Salsa, tak jak muzyka, jest mieszaniną różnych stylów, polecana jest każdemu, kto czuje latynoamerykańskie brzmienia i płomienny charakter tańca- Czyli jest stworzona dla Naszych Seniorów. Dzisiaj na parkiecie Wolontariat Międzypokoleniowy oraz Seniorzy z DD " Senior+" w porywającym latynoskim klimacie.

Czytaj dalej...

Dzień Kobiet w Dziennym Domu " Senior+"

Dzisiaj wyjątkowy wieczór "Koncert Miłości" w Woli Karczewskiej z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym wydarzeniu brali udział również Seniorzy z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej którzy przygotowali scenografię oraz nasz cudowny Wolontariat Międzypokoleniowy. Jednym słowem Integracja środowiska lokalnego i wielu wspaniałych gości. Ze wszystkich stron otaczała nas miłości, uśmiechy i radość. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu - Radiówek zadbali oto aby każda osoba czuła się wyjątkowo. Wszystkie Panie na zakończenie wieczoru otrzymały cudowne i ciepłe życzenia od dyrektora Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie i wolontariuszy, którzy wręczyli Paniom piękne tulipany. To był cudowny wieczór, bo każda z Pań zasługuje na pamięć, słowa uznania, miłość i szczęście niezależnie od wieku.

Czytaj dalej...

Nowe fryzurę na wiosne

Marzec miesiącem kobiet (i nie tylko) po zabiegach kosmetycznych przyszedł czas na usługi fryzjerskie. Nasze Panie są piękne i wyglądają jak 1000 000 $ gotowe są na obchody swojego dnia a świętować będziemy już od jutra.

Czytaj dalej...

Wielkanocne dekoracje

Drodzy Państwo zazwyczaj na zdjęciach mogliście podziwiać Seniorów podczas przeróżnych aktywności, tak było do tej pory. Dzisiaj stronę zdominowały wiosenne modelki - KURKI WIELKANOCNE, które uznały, że pora zaprezentować się szerszej publiczności w wiosennym plenerze. Możecie zatem Państwo podziwiać kurki pstrokate, ludowe, gładkie, prążkowane, w ciapki, kropki czy rdzawoskrzydłe. Wszystkie o wysublimowanej sylwetce i hiszpańskim temperamencie. Aż strach pomyśleć co będzie dalej, doszły nas bowiem słuchy, że do sesji szykują się wielkanocne króliki.

Czytaj dalej...

Koronawirus-profilaktyka

Dzisiaj w Dziennym Domu "Senior+" odbyła się prelekcja dotyczącą Koronawirusa. Seniorzy otrzymali niezbędna wiedzę na temat :czym jest koronawirus? Jakie występują objawy w przypadku zakażenia? oraz jak zabezpieczyć się przez koronawirusem? gdzie i jak szukać pomoc? . Pielęgniarka przeprowadziła instruktaż mycia rąk oraz udzielała odpowiedzi na pytania uczestników.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook