wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

wrzesień 2019 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Wspieramy Hospicjum "Promyczek"

Kochani rozpoczęliśmy "sezon" na dekorowanie pierników dla Hospicjum Promyczek z Otwocka. Nie moglibyśmy tego robić gdyby nie Kasia i Ania Jędrzejewskie, które Nas szkoliły i poświęcały cały swój czas na naukę Naszych Seniorów aby pierniki były jak najpiękniejsze. Dziękujemy i cały jesteśmy z Wami.

Czytaj dalej...

IV Spotkanie Seniorów w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

Nasze Panie reprezentowały Gminę Wiązowna( byliśmy jednym z 14 Domów z całej Polski, który pokazał na co "go stać" - To duże wyróżnienie . PANIE porwały publiczność poczuciem humoru oraz przedstawieniem "Dzieje się, oj dzieje się" to opowieść o naszym Domu i aktywnościach jakie mamy. Na koniec Panie zatańczyły co było wisienką na torcie  korzystając z okazji zareklamowały "Eko-Torby (biznes mają we krwi). Drodzy Państwo możemy być dumni, że mamy takie mieszkanki.

Czytaj dalej...

Sójka Gliniecka

Prawdziwa sójka powinna mieć niezbyt grubą, złoto brązową skórkę z ciasta drożdżowego, a w środku nie za bardzo zwięzły farsz z kapusty kiszonej i grzybów – tak mówią mieszkanki naszej gminy, które od lat przygotowują tradycyjne sójki. W tym roku jedna z uczestniczek Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej Pani Wiesia wystartowała w Konkursie i podzieliła się swoim przepisem i wypiekami. Brawo za odwagę i docenienie przez jurorów.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook