wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

sierpień 2019 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Zapachowe mydełka

Mydełka dla wszystkich pachnące z różami, chabrami, nagietkiem i lawendą :) ???piękna woń i kolor. Seniorzy wykonali je własnoręcznie w prezencie dla siebie nawzajem jak też dla swoim najbliższych rodziny i przyjaciół.

Czytaj dalej...

Wycieczka do Otwocka Wielkiego oraz do Tężni

Przyjemny chłód lasu, cudowna bryza w Inhalatorium, do tego poznawanie zakamarków i tajemnic Pałacu w Otwocku Wielkim... Wszystko okraszone kawą i lodami w "Bocianim Klekocie" i uroczystym obiadem w Le Scher... Nawiązujemy nowe znajomości i rozkoszujemy się cudownym słońcem... I tak błogostan trwa... Tylko czasem ktoś wyszepce "Chwilo trwaj".

Czytaj dalej...

"Torby Eko na kiełbasę i na mleko"

Drodzy Państwo no cóż , NIE MOŻEMY już tego dłużej ukrywać, sława bowiem niebawem wyprzedzi naszych Seniorów :) Pragniemy przedstawić Państwu projektantki i projektanta (Pana Tadeusza) wraz z jego muzami. Oprócz tego, że sami wymyślają, kroją, szyją, wyszywają to jeszcze pozują i o!ZGROZO fantastycznie się przy tym bawią. Zatem przed Państwem najnowsza i jedyna w swoim rodzaju kolekcja pod światową nazwą wymyśloną przez Hanna Janina " TORBY EKO NA KIEŁBASĘ I NA MLEKO"

Czytaj dalej...

Seniorzy o akcji " Okulary dla Afryki"

Seniorzy z Dziennego Domu "Senior+" zaangażowali się bardzo sumiennie w akcje "Okulary dla Afryki"przynieśli ok. 20 par okularów. Dzisiaj opowiedzieli czym się kierują w niesieniu pomocy innym i dlaczego wspierają powyższą akcję. Okulary można składać do 30.09. 2019 r. Zapraszamy do Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej. Wspólne działanie zawsze daje wspaniale efekty o czym wiemy od zawsze, dlatego też polecamy punkty zbiórki okularów w różnych innych miejscach Gminy Wiązowna : Ośrodek Zdrowia Wiązowna, Gmina Wiązowna (Urząd Gminy Wiązowna), Osiedle Parkowe Przedszkole Wiązowna, Ośrodek Zdrowia Glinianka, Zakręt. Akcję prowadzimy również wspólnie z Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie Wspieramy - Warto!

Czytaj dalej...

Podchody dla dzieci

Seniorzy z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej wraz z wolontariuszami z Centrum Wolontariatu - Radiówek przygotowali podchody składające się z II etapów. Zabawa została opracowana z myślą o dzieciach, które biorą udział w akcji "Wakacje blisko domu" Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie.Dzisiaj jesteśmy w odwiedzinach w Świetlica Izabela. Pierwszy etap to nauka współpracy, bycia razem i rozwiązywania zadań - Dzieci poradziły sobie z tym wspaniale Zadania oparte na słuchaniu ( książki) oraz wiedzy ( w tym z zakresu segregacji śmieci i dbania o naszą przyrodę - wpieramy wyjątkowy wydział Ochrona środowiska w Gminie Wiązowna ) ale też promujące sprawność fizyczną. Drugi etap to już czysta przyjemność wyszukiwanie łakoci w pobliskim lesie . Na koniec nastąpiła długo wyczekiwana chwila czyli wspólna konsumpcja, jednym słowem Międzypokoleniowa integracja.

Czytaj dalej...

Smaczne przygotowania do Dożynek

Dzieje się  pakowanie i przygotowanie  smalce, chleby, szarlotki ciasta ze śliwkami, kiełbasy, ogórki  i lemoniada. Wszystko będzie dla Państwa dostępne  już jutro w trakcie Dożynki Gminy Wiązowna - Rzakta organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz Gminę Wiązowna. Poza ucztą dla ciała będzie również uczta duchowa. Pozyskane środki tradycyjnie przeznaczymy na działania charytatywne w tym wspieranie akcji lokalnych i ogólnopolskich. Czekamy na Państwa Seniorzy i Kadra Dziennego Domu "Senior+" w Woli Karczewskie.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
facebook