wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

maj 2019 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Spektakl " Next ex"

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gliniance oraz Wolontariusze z Centrum Wolontariatu przygotowali przedstawienie" Next ex" reż. I.Kochaniak. Nasi Seniorzy mieli okazję podziwiać występy młodzieży. Przedstawienie spotkało się z dużym uznaniem ze strony oglądających, były podziękowania,oklaski i słowa uznania. Jesteśmy pod wrażeniem działań artystycznych młodzieży. Życzmy dalszych wspaniałych sukcesów. Dodatkowo był to czas spotkania i spędzenia razem czasu. Seniorzy uwielbiają młodzież a młodzież jest cudowna w stosunku do Seniorów.

Czytaj dalej...

Seniorzy i ich rękodzieło

Drodzy Państwo już dzisiaj zapraszamy na WiązLove organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz (Gmina Wiązowna) tuWiazowna.pl .Czekać będziemy przy stoisku Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej przy którym zasmakują Państwo ciast i wegetariańskich przysmaków oraz schłodzą się popijając lemoniadę. Druga cześć stoiska to cuda i cudeńka dla dzieci :poduszki,misie, tulipany, księżyce i chmurki itd. Misie będą nosić imiona naszych Seniorów, więc jesteśmy pewni,że każde dziecko znajdzie tutaj swojego przyjaciela . Nabywając rękodzieło będą Państwo mogli wesprzeć Arkadiusz Ewelina Gieparda . Wszystko to w bajkowym klimacie " Rajskiej Dżungli" będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

Czytaj dalej...

WiązLove i " Rajska Dżungla"

Drodzy Państwo w tym roku podczas IV Wiązowskiego Jarmarku Artystów Rękodzielników i Zdrowej Żywności Seniorzy z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej zapraszają do kawiarenki "RAJSKA DŻUNGLA" gdzie Państwo wypiją kawę i uraczą się pysznym domowym ciastem, przy kojących dźwiękach natury otoczeni niebanalnym, nietuzinkowym, egzotycznym wystrojem. W tym czasie Wasze pociechy (oraz Wy sami) możecie nabyć albo wykonać własnoręcznie dekoracje do pokoju dziecięcego- będą dostępne maszyny do szycia , wzory oraz półprodukty . Serdecznie Państwa Zapraszamy!  Podczas akcji wspieramy Hanię Giepardę.

Czytaj dalej...

Wygrana w konkursie na potrawę regionalną

Drodzy Państwo pragniemy serdecznie podziękować za możliwość udziału w konkursie na potrawę regionalną. Dzisiaj spotkaliśmy się w gronie fantastycznych osób, które cenimy za kreatywność i pomysłowość nie tylko w obszarze kulinarnym. Uważamy, że to wspaniała inicjatywa, integrująca mieszkańców. Seniorki z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej otrzymały nagrodę - spełnienie naszych marzeń-maszynę do szycia za przepis na pączki ziemniaczane .Jednocześnie inf. że każdy kto będzie chciał własnoręcznie szyć, będzie miał możliwość korzystania z maszyn. Najważniejsze jest to, aby Nam wszystkim służyły, dawały radość i satysfakcję. Serdecznie dziękujemy.

Czytaj dalej...

Odbiór podziękowań w ramach akcji " Czyste sołectwo- moja wizytówka"

W dniu dzisiejszym wszyscy organizatorzy biorący udział w akcji "Czyste sołectwo- moja wizytówka" otrzymali podziękowania. Niezmiernie miło było Nam spotkać się i gościć z Państwem na jednej scenie, tym bardziej, że podczas tej akcji współpracowaliśmy z wieloma osobami m. in. Uczniami Szkoły Podstawowej w Gliniance Centrum Wolontariatu - Radiówek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. Dziękujemy również Ochrona środowiska w Gminie Wiązowna i liczymy na dalszą współpracę.

Czytaj dalej...

„Moje finanse i transakcje w sieci"

Seniorzy rozpoczęli udział w szkoleniu „Ja w Internecie” o tematyce „Moje finanse i transakcje w sieci”, które potrwa do końca maja. W Tym czasie uczestnicy poszerzą znacznie wiedzę z zakresu możliwości jakie daje dostęp do Internetu. informacje te mogą wykorzystać do usprawniania działań z zakresu własnych finansów tj. dokonywanie przelewów, pobieranie rachunków itd. Ponieważ Seniorzy posiadają na stałe dostęp do komputera powyższe transakcje będą mogli wykonywać w trakcie pobytu w jednostce.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
facebook