wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

luty 2019 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Obrazy na szkle

Seniorzy właśnie rozpoczęli tworzenie prac artystycznych techniką malowania  na szkle.  Główne motywy to wzory etniczne : kwiaty, mniej lub bardziej znane wzory ludowe. Skupienie  duże ale tez efekty zachwycające.

 

Czytaj dalej...

Wiosna we włosach

Nasze seniorki i Seniorzy już czyją wiosnę dlatego też  postanowili  odświeżyć swoje  fryzur  i zadbać  o " spojrzenie" . Pięknie uczesani czekają na Bal , który już w najbliższy piątek.

Czytaj dalej...

Karaoke dla Seniorów

Karaoke - Muzyka łagodzi obyczaje i sprzyja integracji ponieważ bardzo dbamy o częste kontakty z naszymi przyjaciółmi z Majdanu dzisiaj zorganizowaliśmy wspólne karaoke śpiewu i radości było mnóstwo podobnie jak rozmów przy słodkim poczęstunku.

 

Czytaj dalej...

"Uprzejmy Łoś" z wizytą u Seniorów

Już dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Kota z tej okazji zorganizowaliśmy zbiórkę dla bezdomnych kotów ale to nie koniec atrakcji. Dzieci przygotowały prezenty w Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna w postaci zakładek do książek dla naszych Seniorów z cudownym hasłem " Książka Odgania Troski". Dodatkowo dzieci przekazały karmę, która trafi do bezdomnych zwierząt. Wyjątkowy z Panią Anna B. Budzińska , która zawsze bardzo profesjonalnie opowiada o zwierzętach i ich potrzebach - dzisiaj zdradzała tajemnice kotów na przykładzie pewnej uroczej kotki .Serdecznie dziękujemy za bardzo owocną i cykliczną współpracę z Uprzejmy Łoś.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook