wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

listopad 2018 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Wycinanki Podwarszawskich Wsi

Seniorzy uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej  do Garwolina , gdzie zwiedzali  izbę regionalną , poznali historie miasta oraz   podziwiali i poznali technikę wycinanek z podwarszawskich wsi. Był  to powrót do wspomnień,wspólnych opowieści i wymiany doświadczeń. 

Czytaj dalej...

Bal Andrzejkowy z przyjaciółmi

Wspaniała integracja, bowiem nasi Seniorzy spędzili wyjątkowy wieczór z przyjaciółmi na Balu w Garwolinie. Na powitanie sto lat i polonez, hulanki i wróżby. Było cudownie, gościnnie, życzliwie. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie. Gospodarze Jan Sprzęczka i Grażyna Makulec przeszli samych siebie.

Czytaj dalej...

Wieczorek poetycki - dla Niepodległej

Seniorzy uczestniczyli  w "Wieczorku poetyckim- dla Niepodległej" było  dostojnie, nastrojowo z cudownym klimatem. Bardzo dziękujemy za wspaniałe wydarzenie zorganizowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi IM.BOHATERSKICH LOTNIKÓW POLSKICH W WIĄZOWNIE

Czytaj dalej...

Warsztaty malarskie

Seniorzy uczestniczą w zajęciach z malarstwa, poznają teorię, którą przekładają na praktykę . Dzisiaj powstały  kolejne prace, niebawem czeka nas wernisaż  składających się z prac Seniorów , wykonanych rożnymi technikami plastycznymi. 

Czytaj dalej...

Nadchodzą święta

Nasi Seniorzy rozpoczęli pierwszy etap produkcji ozdób choinkowych dla Ministerstwa Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej Departamentu Polityki Senioralnej w Warszawie. Dodatkowo dekoracje zdobić będą choinkę mieszczącą się na Placu Centrum Gminy Wiązowna oraz Dzienny Dom "Senior+" . Kreatywność Seniorów zachwyca

Czytaj dalej...

Z wizytą w fabryce bombek

W związku ze zbliżającymi się świętami  Bożego Narodzenia  seniorzy  wybrali się na wycieczkę edukacyjną do fabryki bombek. Oprócz zwiedzania, podziwiania i poznawania techniki wykonywania małych dzieł sztuki wszyscy brali udział w warsztatach artystycznych. Każdy z seniorów wykonał własnoręcznie swoją niepowtarzalną bombkę. 

Czytaj dalej...

Zorba i miłosna poezja

Wspaniała zabawa z Klubem Seniora z Garwolina, fantastyczny występ taneczny oraz poezja w najlepszym wydaniu a później wspólna nauka "Zorby"  tylko otwartość na innych pozwala i daje szansę na nawiązywanie nowych przyjaźni, relacji i nabywanie nowych umiejętności. Seniorzy bowiem są wspaniali.

Czytaj dalej...

Zajęcia muzyczno - wokalne

Zajęcia muzyczne-wokalne to kolejna propozycja dla naszych kochanych Seniorów. Zajęcia prowadzi Pan Roman Sadowski z Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie. Zajęcia są strzałem w dziesiątkę i wpisują się na stałe w nasz program.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
facebook