godło flagawiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

Dyskusyjny Klub Książki - cykliczne spotkania Seniorów

Dyskusyjny Klub Książki u przyjaciół z Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna ❤. Za każdym razem jest twórczo , refleksyjnie, wyjątkowo ...
Wakacje to doskonały czas, żeby nadrobić wiele zaległości, szczególnie tych związanych z czytaniem. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na letnią lekturę, zapraszamy do dołączenia do Dyskusyjnego Klubu Książki tu zawsze mamy ciekawą propozycję lektur. Tak było i tym razem. Klubowicze z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej czytali podróżniczą książkę pt. "Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady".
Książka autorstwa Oli Synowiec i Arkadiusza Winiatorskiego spotkała się z wielkim zainteresowaniem klubowiczów. Seniorzy dostrzegli wiele ciekawych wątków i historii, które spotkały bohaterów. Dzięki lekturze lepiej zrozumieliśmy tę odległą cześć globu.
Bardzo ciekawa historia o podróży, która skłania czytelnika do zatrzymania się i zwrócenia uwagi na rzeczy, które każdego dnia mijamy w pędzie codzienności. Można z niej czerpać całymi garściami,wzruszać się i śmiać!
Wszyscy zgodnie polecamy lekturę, szczególnie w wakacje!
facebook