wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

" Podaruj wiersz"

Drodzy Państwo Seniorzy z Dzienny Dom "Senior+" w Woli Karczewskiej kolejny raz mogą stać się inspiracją i wzbudzać wzruszenie. W wyniku współpracy z Fundacja im. Zbigniewa Herberta zgłosili się do akcji " Podaruj wiersz".
Seniorzy biorących udział w akcji i odręcznie przepisali wybrany przez siebie wiersz , który ofiarują komuś, o kim myślą, że będzie to dla niego ważne. Traktują wiersz jako dar, który można ofiarować wybranej osobie, przepisując go na przygotowanej przez fundacji karcie papeterii.
Dzisiaj I grupa Seniorów wybrała wiersze : cudne,piękne , wyjątkowe; o miłości, przyjaźni, o marzeniach i radościach.Część osób ofiarowała je sobie nawzajem a część " pójdzie w świat". To niesamowite momenty kiedy Pan Tadeusz dla wszystkich Pań z DD "Senior+" dedykuje wiersz o miłości a dwie koleżanki wymieniają się listami między sobą ( Pani Feliksa i Pani Jadzia). Wzruszeń i radości jest dużo wybrane wiersze to m.in " Rozmowa liryczna ", K.I.Gałczyńskiego, "Nie wyrastaj z marzeń " J. Kulmowej, "Na dzień dobry",Cz. Miłosza, 'Nic dwa razy" W. Szymborskiej Kolejne dni, to kolejne wiersze może jakiś zostanie wysłany do Państwa?

wiersz.jpg

wiersz3.jpg

wiersz3 (2).jpg

 

facebook