wiązowna logo senior wigorbip logo

Dzienny Dom ''Senior+'' w Woli Karczewskiej
ul. Doliny Świdra 6, 05-408 Wola Karczewska, Gmina Wiązowna
''Nie starzeje się ten kto nie ma czasu''

Artykuły filtrowane wg daty: luty 2018 - Dzienny Dom "Senior-WIGOR" - Wola Karczewska

Trening Kulinarny

Seniorzy wraz z personelem i wolontariuszami organizują treningi kulinarne. Wspólne  gotowanie jest wspaniałą i smakowitą integracją, możliwością  wzajemnej nauki i bycia ze sobą.

kulinaria 2.jpg

 

 

kulinaria 3.jpg

Czytaj dalej...

Seniorzy i Młodzież dla Niepoległej - występ

W dniu dzisiejszym Seniorzy z Dziennego Domu "Senior- WIGOR ", Klubu Seniora oraz Chór "Akolada" pod przewodnictwem  Pani Grażyny Kilbach  przygotowali występ  dla " Niepodległej". Przedstawieniu  towarzyszyły pieśni patriotyczne oraz wiersze opowiadające historię Polski. Uczestnicy wraz z  gośćmi wspólnie śpiewali i prowadzili rozmowy międzypokoleniowe. To był wyjątkowy czas, czas wspomnień, wzruszeń, bycia ze sobą.

niepodległa 1.JPG

niepodległa 2.JPG

niepodległa 2.JPG

 

 

 

niepodległa 3.JPG

 

 

niepodległa 4 .JPG

 

Czytaj dalej...

Dbamy o sprawnośc fizyczną

Oprócz licznych zajęć artystycznych nasi Seniorzy korzystają chętnie z prowadzonych przez Fizjoterapeutkę Alicję Kołodziejczyk ćwiczeń, dzięki czemu zachowują sprawność i mają sporo "Wigoru". Do codziennego zestawu zaliczyć należy : Ćwiczenia samo-wspomagane, ćwiczenia w odciążeniu kończyn dolnych i górnych, ćwiczenia manualne, ćwiczenia równouprawniające na piłkach gimnastycznych - z taśmami i kijkami, gimnastyka grupowa, ćwiczenie czynne, ćwiczenia mięśni Kegla.

_DSC0074.JPG

 

_DSC0005.JPG

_DSC0051.JPG

 

Czytaj dalej...

Seniorzy i Młodzież dla Niepoległej

Dzienny Dom „Senior-WIGOR”, Klub Seniora przy Stowarzyszeniu „Bądźmy Razem”, a także chór „Akolada” pod kierownictwem Grażyny Kilbach zapraszają na wydarzenie „Seniorzy i Młodzież dla Niepodległej”. Uroczystość odbędzie się 27 lutego 2018 r. o godz. 12.00 w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. W programie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, recytacja wierszy patriotycznych. Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt.jpg

Czytaj dalej...

Centrum Wolontariatu dla Seniorów

W dniu dzisiejszym wolontariusze z Centrum Wolontariatu działającego w ramach Gminnego Ośrodka  Pomocy Społecznej przygotowało dla naszych Seniorów  występ słowno muzyczny okraszony profesjonalnym tańcem. Seniorzy otrzymali również słodkości  jak też laurki  z okazji  niedawnego Dnia Babci i Dziadka. Młodzi wykonawcy natomiast otrzymali gorące oklaski i ciepłe słowa od  swoich "przyszywanych" Babć i Dziadków.

 

wolontariat 2.jpg

 

IMG_20180215_102407_1.jpg

 

wolontariat.jpg

 

 

 

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
facebook